Make your own free website on Tripod.com

CARTA  ORGANISASI  KOKURIKULUM
TAHUN  2005

 

Pengerusi En. Abdul Hamid bin Abdullah
Timbalan Pengerusi En. Abdul Rahman b. Hathaithullah
Naib Pengerusi I Pn. Hjh Hanisah bt Ibrahim
Naib Pengerusi II En. Michael Choong Hian Tat

 

 

Setiausaha/Ketua Penyelaras En. Megat Fuad bin Megat Zainudi
Penolong Setiausaha Cik Norazlina bt Razi

 

 

Penyelaras Sukan & Permainan YM Raja Razali bin Raja Yusoff
Pen. Peny. Sukan & Permainan En. Hairuddin bin Idris
Penyelaras Kelab & Persatuan Pn. Rosita bt Mahmood
Pen. Peny. Kelab & Persatuan Pn. Rosmawati bt Yahaya
Penyelaras Unit Beruniform En. Amir Asri bin Ahmad Shakri
Pen. Peny. Unit Beruniform Pn. Salawati bt Idris

 

PERSATUAN  DAN  KELAB

Persatuan Bahasa Melayu Pn. Zazullina bt Khairi (Ketua)
  Pn. Norsikin bt Md Zain (s/u)
  Pn. Haslina bt Abu Samah

 

Persatuan Bahasa Inggeris Pn. Perbindar Kaur  Panjan S. (Ketua)
  Pn. Gurbchan Kor a/p Kartar S. (s/u)
  Pn. Azizun Basariah bt Md. Halifiah

 

Kelab Matematik Pn. Rosmawati bt Yahaya (Ketua)
  Pn. Noraini bt Mat Nor (s/u)
  Pn. Rosidah bt Adnan

 

Kelab Sains Cik Zainoon bt Ahmad (Ketua)
  Pn. Afiza bt Ahmad (s/u)
  Cik Norazlina bt Razi

 

Persatuan Agama Islam Pn. Asmah Rahayu bt Wazali (Ketua)
  Pn. Nurul Azlina bt Taharin (s/u)
  Pn. Sweeta bt Ahmad

 

Kelab Muzik / Koir Pn. Bathmavathy Sinnapaian (Ketua)
  Pn. Aznen bt Mohamad (s/u)
  En. Amir Asri bin Ahmad Shakri

 

Kelab Kemahiran Hidup En. Hairuddib bin Idris (Ketua)
  Pn. Azuidah bt Abdul Wahab (s/u)
  Pn. Hjh Zainab bt Dollah

 

Kelab Pendidikan Seni Pn. Sariah bt Ali (Ketua)
  Pn. Yumiatih bt Ali (s/u)
  Pn. Hjh Eisah bt Ramli

 

Kelab Pusat Sumber Sekolah Pn. Zainon bt Abdullah (Ketua)
  Pn. Zakiah bt Salleh (s/u)
  Pn. Salawati bt Idris

 

Kelab Komputer En. Amir Asri Ahmad Shakri  (Ketua)
  Pn. Rozita bt Mahmood (s/u)
  Pn. Salmah Bibi bt Mohd Kassim

 

Kelab Bimbingan & Kaunseling Pn. Nooraini bt Arshad (Ketua)
  Pn. Rohana bt Buang (s/u)
  Pn. Fatimah bt Sabarudin

 

SUKAN  DAN  PERMAINAN

Bola Sepak YM Raja Razali bin Raja Yusoff (K)
  En. Hairuddin bin Idris (s/u)
  Pn. Azuidah bt Abd Wahab

 

Bola Jaring Cik Norazlina bt Razi (Ketua)
  Pn. Aznen bt Mohamed (s/u)
  Cik Zainoon bt Ahmad

 

Badminton Pn. Salmah Bibi bt Mohd Kassim (K)
  Pn. Zazullina bt Khairi (s/u)
  Pn. Rozita bt Mahmood

 

Bola Baling Pn. Salhana bt Abdul Manaff (K)
  Pn. Nooraini bt Arshad (s/u)
  Pn. Yumiatih bt Ali

 

Sepak Takraw En. Megat Fuad b. Megat Zainudi (K)
  Pn. Sariah bt Ali (s/u)
  Pn. Haslina bt Abu Samah

 

Hoki Pn. Rohana bt Buang (K)
  Pn. Rosidah bt Adnan  (s/u)
  Pn. Afiza bt Ahmad

 

Olahraga En. Kanesaratnam a/l Kandasamy (K)
  Pn. Azizun Basariah bt M. H. (s/u)
  Pn. Noraini bt Mat Nor

 

 

 

 

UNIT  BERUNIFORM

 

Bulan Sabit Merah Pn. Bathmavathy a/p Sinnapaian (K)
  Pn. Perbindar Kaur a/p Pajan S. (s/u)
  Pn. Norsikin bt Md Zain

 

Puteri Islam Pn. Sweeta bt Ahmad (K)
  Pn. Asmah Rahayu bt Wazali (s/u)
  Pn. Nurul Azlina bt Taharin

 

Tunas Puteri Pn. Zainon bt Abdullah (K)
  Pn. Hjh Zainab bt Dollah (s/u)
  Pn. Rosmawati bt Yahaya

 

Pengakap En. Amir Asri Ahmad Shakri (K)
  Pn. Fatimah bt  Sabaruddin (s/u)
  Pn. Zakiah bt Salleh

 

Tunas Kedet Sekolah YM Raja Razali bin Raja Yusoff (K)
  Pn. Hjh Eisah bt Ramli (s/u)
  Pn. Salawati bt Idris